Održana redovna godišnja skupština Društva – 2023

U srijedu 12.04.2023. godine u 20:00 sati je, u maloj dvorani Hrvatskog doma Herceg Stjepan Kosača, održana je redovna godišnja skupština našeg Društva.

Pored izvještaja o radu i financijskog izvještaja za 2022. godinu, te predstavljanja Plana za 2023. godinu, birali smo i jednog člana Upravnog odbora, budući da je Darko Karačić podnio ostavku na dosadašnju funkciju.
Od 3 prijavljena kandidata Skupština je izabrala Antona Lasića za novog člana UO HPD Prenj 1933. Mostar.

Darki se zahvaljujemo na dosadašnjem radu, a Toniju čestitamo na izboru i želimo uspješan rad.

Nakon dodjele diploma našim članovima na uspone na visoka gorja, kao i dodjele zahvalnica našim sponzorima, druženje je nastavljeno uz zakusku.