Proslavili smo 90. rođendan!

U srijedu 22. studenog 2023. godine u prepunoj dvorani Galerije Katarine Kosače održana je svečana proslava našeg 90. rođendana.

Tom prilikom prisutnima je predstavljena monografija “90 godina HPD-a u Mostaru”, u koju je vrijedna ekipa našeg Društva na čelu s Predsjednikom utkala povijest organiziranog planinarstva u gradu na Neretvi i uspomene koje smo stvarali tijekom proteklih devet desetljeća.

Prisutnima su se obratili gosp. Josip Drmać, Predsjednik Društva, gosp. Ante Vukadin, predsjednik Planinarskog saveza Herceg Bosne te članovi Upravnog odbora. Nakon obraćanja prikazan je i polusatni video uradak koji je ukratko prikazao noviju povijest HPD Prenj 1933. Mostar i aktivnosti kojima se bavimo.

Video možete pogledati na sljedećem linku: 90 godina HPD-a u Mostaru

Zahvaljujemo se svima koji su na bilo koji način omogućili organizaciju ovog događaja, te svim pojedincima, članovima obitelji i udrugama i drugim planinarskim društvima koji su zajedno s nama uveličali proslavu ovog jubileja.

Facebook Page
Viber