Održana izborna skupština HPD Prenj 1933 Mostar – novi predsjednik društva je Josip Drmać

U ugodnom okruženju parka Goranci, u srijedu 26.5.2021. godine, održana je izborna skupština HPD Prenj 1933 iz Mostara. Na skupštini je sudjelovalo 114 članova što je nešto više od trećine ukupnog članstva, a skupštinom je predsjedao Mijo Pranjić.

Za novog predsjednika društva izabran je Josip Drmać. Funkciju je naslijedio od dosadašnjeg predsjednika Miroslava Mihalja, koji je na ovoj dužnosti bio u protekla dva četverogodišnja mandata.

Članovi novog upravnog odbora su: Josip Drmać (predsjednik), Miroslav Mihalj, Marija Soldo, Ivan Tica, Ivan Leženić, Ana Andrić i Darko Karačić.

Članovi nadzornog odbora su: Branimir Arapović (predsjednik), Josip Zeko i Ana Perić.

Članovi suda časti su: Žarko Vrljić (predsjednik), Ermin Koso i Zoran Jurišić.

Novom rukovodstvu želimo uspjeh u radu i razvoju planinarstva u Mostaru!

Nakon službenog dijela, po lijepom običaju, uslijedilo je druženje do kasno u noć, a posebno se zahvaljujemo Konobi Goranci na ustupanju ugostiteljskog objekta u parku Goranci, te pekari Suncokret na donaciji pekarskih proizvoda za ovu prigodu.