Zimska škola visokogorstva – drugi vikend

U periodu od 19. do 21.2.2021. društvo u suradnji sa Stanicom Planinarskih Vodiča i HGSS-om organizira drugi završni vikend zimske visokogorske škole koji će se održati na planini Volujak i Lebršnik.

Polazak je u petak 19.2.2021. u 16:30 sati, ispred Mostarke – HGSS-a, a prijevoz do Čemerna je kombi vozilom društva i osobnim vozilima. Smještaj je organiziran u planinarskom domu u Papinom Dolu. Sa Čemerna do planinarskog doma se pješači 8 km na skijama, ili krpljama pošto se put ne čisti. Povratak u Mostar je u nedjelju u večernjim satima.

Kao i prethodni vikend potrebna je kompletna zimska oprema. Sa polazišta ture ponovo se nosi i dio zajedničke tehničke opreme.

Nakon redovnih predavanja četvrtkom na terenu će se nastaviti sa praktičnim radom i vježbanjem prema planu škole. Također je je planiran uspon na jedan od vrhova Volujka.

Prehrana je iz ruksaka, a za subotu na večer možemo organizirati zajedničku večeru.

Cijena za drugi vikend je 45 KM i uključuje prijevoz, dva noćenja i organizaciju. Prijave i uplata akontacija od 20 KM su do srijede 17.2.2021. u 20 sati.

Sve info na tel. 063/313-940 (Miroslav Mihalj), ili 063/486-909 (Josip Drmać).