Skijanje i planinarenje na Visočici i Bjelašnici 12. – 14.2.2021.

Umjesto planiranog memorijalnog uspona na Lupoglav, koji je od strane organizatora otkazan, društvo organizira dvodnevno skijanje i planinarenje na planinama Visočici i Bjelašnici.

Smještaj će biti osiguran u planinarskom domu Tušila. Prijevoz je osiguran kombi vozilom društva i osobnim vozilima po potrebi. U domu je moguće naručiti tople obroke, a dozvoljena je i konzumacija vlastite hrane i pića.

Okvirni plan je skijanje na skijalištu Bjelašnica i turno skijanje na Visočici, ili samo planinarenje, a što je na izboru i afinitetu sudionika izleta.

Polazak je u petak 12.2.2021. u 17:00 sati ispred HGSS-a, a povratak u nedjelju u večernjim satima. Ukoliko bude interesa poslije skijanja u povratku se može svratiti na par sati kupanja na termama Ilidža (kupaće znači ponijeti).
Potrebno je ponijeti iskaznicu društva ukoliko želite ostvariti popust za noćenje u domu.

Cijena izleta je 46 KM i uključuje prijevoz i dva noćenja u planinarskom domu. U sobama je postavljena posteljina i pokrivači (nije potrebno nositi vreću za spavanje).

Cijena dnevne ski karte je 35 KM, a uz kupnju na unicredit karticu je 28 KM.

Prijave traju do srijede 10.2.2021. na tel. 063/313-940 (Miroslav Mihalj) do kada je potrebno uplatiti akontaciju od 20 KM.

Broj mjesta je ograničen, te ukoliko planirate ići savjetujemo raniju prijavu.

Vidimo se!