Volujak planino, hvala i vidimo se opet!

HPD Prenj 1933 Mostar organiziralo je jesenji vikend na planini Volujak (granica BiH i Crne Gore). 23 člana našeg društva, doživjela su boje jeseni na ovoj predivnoj planini.

Iako je subota, planirana za uspone, osvanula pod kišom, koja je nemilice padala cijeli dan, naše veselo društvo je zajedno s drugim društvima u planinarskom domu ispunilo dan uz druženje, gozbu, glazbu i veselje. Planinarski dom je bio ispunjen toplinom i osmijesima.

Vlasulja, Bioč, Lebršnik, Kuk i Jagodino jezero su neke od lokacija koja su članovi društva posjetili i uživali u čarima prirode koja iznova puni oči ljepotom, a dušu mirom. Najviši vrh, Veliki Vitao (2397 m) na planini Bioč, bio je cilj 16 planinara u nedjelju.

Vikend na planini Volujak je još jednom pokazao zašto u taj kutak naše zemlje volimo otići i biti u pravom smislu sjedinjeni s prirodom.

Volujak planino, hvala i vidimo se opet!