Uspon na Trebević (vrh Sofe 1629 m) 16.1.2021.

Društvo se narednu subotu 16.1.2021. priključuje planinarskom klubu “Nomadi” na usponu na najviši vrh Trebevića, Sofe 1629m. Ovaj uspon posvećen je preminulom planinaru Davoru Cigankoviću, čije ime je nerazdvojivo sa planinom Trebević i sa sarajevskom planinarskom organizacijom.

Polazak je ispred stadiona je u subotu u 6 i 30 sati. Prijevoz je organiziran kombi vozilom društva ukoliko se odazove dovoljan broj sudionika, ili osobnim vozilima. Polazak na turu je u 10 sati iz Sarajeva, a povratak u Sarajevo oko 16 sati. Hrana iz ruksaka. Nakon ture piće, ćevapi, ili slično po želji.

Voditelj izleta je Bojan Prkić kojem se trebate javiti za prijavu i sve dodatne informacije najkasnije do četvrtka 14.1.2021. godine kada trebate uplatiti akontaciju od 10 KM. Cijena izleta je 15 KM i uključuje prijevoz i vođenje. (ukoliko se išlo osobnim vozilima troškovi se dijele po vozilu).

Vidimo se!