Sretna nova 2024. godina

Ovu godinu smo zaključili tradicionalnim planinarskim domjenkom u planinarskom domu „Miljenko Bošnjak“ na Bogodolu. Dobre zabave i pjesme nije nedostajalo, a preko stotinu planinara je uživalo u domaćem gulašu i jelima sa roštilja.
Tijekom cijelog dana bila je postavljena i izložba fotografija koje su pristigle na naš foto-natječaj. Sa preko 320 pristiglih fotografija od preko 60 članova vjerujemo da žiriju nije bilo lako odlučiti.  Za najbolje fotografije po kategorijama osigurane su nagrade u vidu poklon bonova naših sponzora ZK-office, Kapriol-a, restoran Baggio i konjičkog kluba AT iz Goranaca.
Nadamo se i priželjkujemo za idući natječaj dobiti još vise radova i da konkurencija bude sto jača.
Fotografije su se slale za 4 kategorije a najbolje iz kategorija donosimo u nastavku:
Planina zimi
1.  mjesto  Monika Vištica
2.  mjesto  Miroslav Herceg

3.  mjesto   Dora&Lorna Barić

Biljni i životinjski svijet
1.  mjesto   Anja Marić
2. mjesto  Dejan Jurić
3. mjesto   Zoran Jurišić
Planinarski pejzaži
1.  mjesto  Vedran Cigić
2. mjesto   Ines Ćorić
3. mjesto   Dražen Lončar
Čovjek u planini
1.mjesto Ines Ćorić
2. mjesto  Monika Vištica
3. mjesto  Marina Škobić
Nakon proglašenja pobjednika na foto natječaju na domjenku su uručene i zahvalnice članovima koji su se posebno istaknuli u ovoj godini kroz organizaciju i rad u našem planinarskom Društvu.
Posljednji dio dana je bio rezerviran za zabavu i uživanje, a toga nije nedostajalo.
Možemo sa sigurnošću reći da je još jedna uspješna planinarska godina iza nas.

U iščekivanju zimske planinarske sezone ostaje nam poželjeti svima da im se u narednoj godini ispune sve želje bilo one planinarske, obiteljske, poslovne ili neke druge.

Čestit Božić i Sretna nova 2024. godina.