Sporazum o suradnji na uređenju sportsko-rekreacijskog centra “Kop-Vihovići”

U utorak 29.03.2022 potpisan je sporazum o međusobnoj suradnji u realizaciji projekta uređenja sportsko-rekreacijskog centra “Kop Vihovići”.
Sporazum je potpisalo osam udruga s područja grada s Ekološkom udrugom “Eko Kop”. Osim našeg društva udruge koje su potpisale sporazum su Sportsko-rekreacijska udruga nordijskog hodanja “Zdrav korak”, udruga “Rolla”, udruga “Hercegovina bike”, Ekološka udruga “Eko Kop”, udruga “Sanus Motus”, udruga “Zdrav život-Kinezis”, Paragliding klub “Extreme” Mostar i Ronilački klub Mostgar.

Zamisao je da u sportsko-rekreacijskom centru budu zastupljeni različiti sportovi, odnosno staze za trčanje, biciklističke staze i, svakako, sadržaji za naše najmlađe, poput tobogana i ljuljački.

HPD Prenj 1933 kao pokretač planinarenja, trail trčanja te vanjskih aktivnosti općenito svakako je važan faktor u ovoj suradnji te se nadamo uspješnoj realizaciji zamišljenog projekta.