Šetali smo uz more

Hrvatsko planinarsko društvo Prenj 1933. Mostar u suradnji sa Stanicom planinarskih vodiča Mostar organizirao je u nedjelju, 8.1.2023. godine, sada već tradicionalni i svake godine sve brojniji izlet za građanstvo, nazvan „Šetnja uz more“.
Blizu stotinu sudionika izleta uživalo je u šetnji jadranskom obalom, stazom u dužini od oko 15 km, koja vodi od Brela kroz Bašku Vodu, Promajnu, Bratuš i Krvavicu do Makarske. Iako najavljena, kiša nas je ipak poštedjela i dopustila da uživamo u stazi kojom se izmjenjuju borova šuma, stjenovite i šljunčane plaže, s neprekidnim pogledom na more s jedne strane i na veličanstvene vrhove Biokova s druge strane. Veliki broj sudionika izleta, koji već nisu članovi, izrazio je želju za učlanjenje u Društvo, čemu se jako radujemo 🙂 Čekamo vas svake srijede u 20:00 sati u prostorijama HGSS-a, u zgradi Mostarka, kada se održavaju redovni sastanci Društva.

Vrijedi, također, istaknuti da ove godine Društvo obilježava 90 godina od osnutka, pa je za tu prigodu izrađen kalendar sa slikama aktivnosti članova društva kroz proteklu godinu i nekim starim fotografijama, koji su sudionici izleta imali priliku kupiti.
A kako nam je bilo u nedjelju možete pogledati iz priloženih fotografija…