Projekt uređenja planinarskih staza sa izvidjacima iz Belgije

Društvo i ove godine nastavlja sa projektom markacije i uređenja planinarskih staza na području Planine Cvrsnice i Cabulje sa izvidjacima iz Belgije. Predviđeni Termin boravka i rada je od 30.6.2018. Do 23.7.2018. Grupe su u trajanju od po 7 dana i sa njima je predviđen rad i slobodne aktivnosti.
Na ovom projektu kao i proteklih godina potrebni su voditelji koji ce biti sa njima svo vrijeme sa vozilom. Za rad sa izvidjacima osigurana su sredstava za dnevnice, gorivo i amortizacija za privatno vozilo ili kombi vozilo društva.
Voditelji trebaju biti Članovi društva, poznavati engleski, vozači, poznavati područje Blidinja i Cabulje i biti sposobni samostalno voditi grupu mladih u radu i slobodnim aktivnostima.
Prijave na tel 063 313 940 Miroslav Mihalj.