Izlet na Petralj, Mala Čvrsnica

U subotu, 20.04.2024. godine HPD Prenj 1933. Mostar u suradnji sa Stanicom planinarskih vodiča Mostar organizira izlet na Petralj, Mala Čvrsnica. Staza do Petralja polazi iz mjesta Ćopi, oko 30 km sjeverno od Mostara. Najveći dio staze vodi kroz šumu i putem se nalazi nekoliko izvora vode. Staza nije tehnički zahtjevna, dok kondicijski spada pod umjereno tešku turu (preko 900 m visinske razlike).

Za izlet je poželjna slojevita i udobna odjeća, te čvrsta obuća, presvlak, hrana, voda i zaštita od sunca/vjetra.

Okupljanje je u 07:45 h. Polazak je osobnim automobilima u 08:00 h ispred stadiona HŠK Zrinjski, a povratak je predviđen isti dan u popodnevnim satima.

Prijava za izlet možete izvršiti popunjavanjem PRIJAVA.

Za više informacija možete pozvati broj 063 345 549, Vedran.

Cijena: Organizacija i vođenje je 5 KM za one koji su članovi planinarskog društva i 10 KM za one koji nisu članovi.

Svi učesnici izleta su obavezni pridržavati se uputa vodiča. Učešće na izletu je na osobnu odgovornost.