Održana redovna godišnja skupština Društva

U srijedu, 06.04.2022 godine, u maloj dvorani Hrvatskog doma Herceg Stjepan Kosača održana je redovna godišnja skupština Društva.

Pred skupštinom ne predstavljen izvještaj o radu i financijski izvještaji za prethodnu godinu kojeg su podnijeli predsjednik društva Josip Drmać i tajnica društva Ana Andrić. Svi izvještaji su usvojeni jednoglasno.
Pored toga za planinare koji su zabilježili uspone iznad 3000 m, za planinare sa članstvom preko 10 g. i za one koji su kompletirali izazov 2000+ podijeljena su posebna priznanja.
Na skupštini je predstavljen i plan rada za naredni period.
Zahvaljujemo se svim prijateljima i sponzorima koji su u protekloj godini bili uz nas, te se nadamo da će se naša suradnja nastaviti.

Na skupštini je započeto i prikupljanje sredstava za liječenje djevojčice Ive Šunjić iz Mostara. Prikupljanje će se nastaviti i kroz izlete na Mikuljaču i građanski izlet na Petralj (Čvrsnica).
Nakon skupštine nastavljeno je druženje uz zakusku.