Nastavak markiranja staza na Maloj Čvrsnici – subota 16.5.2020.

Proteklu subotu društvo je u suradnji sa HGSS-om markiralo staze Ćopi-Petralj, Žlib-Petralj i dio staze Kremenac – Dolac gdje je bilo i puno sječenja vegetacije, a ekipa iz HGSS-a je postavila sidrišta za dio sajle na stijeni u završnom izlasku. Akciji se odazvalo 14 članova društva i HGSS-a.

Planiramo nastaviti iduću subotu, a preostaje nam nastavak markiranja staze sa Petralja na Čvrsnicu, Perutac – Petralj i Diva Grabovica – Plasa. Najavljena je i pomoć ekipe iz Jablanice.

Ukoliko želite pomoći i ovaj vikend javite se za prijavu i info na tel. 063/911-463 (Anđelo Knezović).

Polazak je u subotu 16.5.2020. u 7 sati ispred Mostarke. Ponijeti stariju odjeću. Prevoz kombijem i osobnim vozilima uz poštivanje propisanih sigurnosnih mjera.

Hvala ekipi sa subotnje akcije u ime svih koji će hodati novomarkiranim stazama.