Izborna skupština HPD Prenj 1933 – 26.5.2021.

Pozivamo sve naše članove, kao i sve ostale koje zanima naš rad, na izbornu skupštinu Društva.

Skupština će se održati u srijedu 26.5.2021. godine, s početkom u 19:30 sati. Ukoliko ostane na snazi policijski sat od 21:00 h, vrijeme početka skupštine će se pomjeriti ranije. Zbog epidemijske situacije, skupština će se kao i protekle godine održati na otvorenome, u amfiteatru parka Doline na Gorancima, uz pridržavanje svih epidemioloških mjera.

Pozivamo sve naše članove da prisustvuju izbornoj skupštini kako bi imali potreban kvorum i sudjeluju u odlukama iste, jer pravo svakoga člana brati i biti biran.

Rad našeg društva i skupština su javni i otvoreni za sve zainteresirane, slobodno svratite, dobro ste došli.

Nakon skupštine slijedi tradicionalno neformalno druženje uz zakusku i piće.