Božićni i novogodišnji domjenak 2021.

Pozivamo sve članove HPD Prenj 1933. Mostar i prijatelje planinara da zajedno s nama proslave još jednu uspješnu godinu rada društva.

Ove godine domjenak organiziramo zajedno sa Stanicom Planinarskih Vodiča Mostar, te vas pozivamo i ispred njih.

Domjenak će se prirediti ispred planinarskog doma “Miljenko Bošnjak” na Bogodolu 18.12.2021. (subota) od 11 sati. Predviđeno je druženje u dnevnim satima, stoga ponesite toplu odjeću i obuću, a ako to ne bude dovoljno, ide ples uz umjerene količine C2H5OH.Također je, isti dan, predviđena i izložba fotografija koje su pristigle na naš foto-natječaj, a prije svega u 9h na Gorancima Sveta Misa za preminule planinare.

Cijena je 20 KM za muškarce i 15 KM za žene, a u istu je uključena hrana (roštilj+kuhano jelo) piće i kao svake godine dobra zabava.
Prijave putem ovog obrasca PRIJAVA, a uplate možete izvršiti kod Darke Karačića kontakt broj 063/345-261 do srijede 15.12.2021. godine.

Veselimo se vašem dolasku i zajedničkom druženju!