Božićni i novogodišnji domjenak 2020.

Pozivamo sve članove HPD Prenj 1933 i prijatelje planinara da zajedno s nama proslave još jednu uspješnu godinu u radu društva.

Ove godine domjenak organiziramo zajedno sa HGSS Mostar i Stanicom Planinarskih Vodiča Mostar, te vas pozivamo i ispred njih.

Zbog epidemije domjenak će se prirediti ispred planinarskog doma “Miljenko Bošnjak” na Bogodolu 19.12.2020. (subota) u 11 sati. Predviđeno je druženje u dnevnim satima bez korištenja unutrašnjosti doma kako bismo smanjili rizik. Stoga ponesite toplu odjeću i obuću, a ako ne bude dovoljno ide ples uz umjerene količine C2H5OH.

Cijena je 10 KM, a u istu je uključena hrana (roštilj+kotlić), piće i kao svake godine dobra zabava.

Prijave i uplata od 10 KM kod Darke Karačića na tel. 063/345-261 do naredne srijede 16.12.2020. godine.

Veselimo se vašem dolasku i zajedničkom druženju!