Zelengora

zelengora2Društvo organizira trodnevni posjet Zelengori. Polazak je 2.8.2013. u 12h ispred stadiona Zrinjski. Prvi dan je dolazak kombijem do Orlovačkog jezera gdje ćemo prenoćiti u šatorima. Drugi dan obilazak Juginog, Kotlaničkog i Štirinskog jezera te povratak na Orlovačko jezero gdje ćemo noćiti i (ako uspijemo dogovoriti i uplatiti) imati pripremljen obrok. U nedjelju se penjemo na Bregoč 2014mnv i Uglješin vrh 1859 mNv te se spuštamo do Gornjih i Donjih bara odakle kombijem idemo kući. Kombi će od Orlovačkog jezera do Donjih bara prebaciti Josip Zeko koji se neće penjati na vrhove nego će ostati kod jezera.
Za izlet će biti osiguran kombi društva, a troškovi prevoza iznose 35 KM/osobi za članove društva. Izlet organiziraju i vode Miroslav Mihalj 063 284 441 i Dragica Lupić 063 363 403 te ih možete kontaktirati za više informacija. Ukoliko bude više zainteresiranih koji bi išli na ovu turu onda se trebaju pobrinuti da im neko prebaci vozilo kojim će doći od Orlovačkog jezera do Donjih bara.