Memorijalni skup planinara Ivica Plazonić 2013

NocenjeOvaj vikend HPD Pločno službeno je pozvalo naše članove na sudjelovanje na memorijalnom skupu Ivica Plazonić 2013 u Masnoj Luci.
Skup će biti organiziran 19-21.07.2013. Polazak na skup neće biti posebno organiziran nego se pozivaju svi zainteresirani da nam se pridruže u petak u Masnoj Luci na Blidinju i prijave se na pultu. U subotu će biti organiziran uspon na Pločno, Vilinac ili Vran (po želji). Detalje o organizaciji prošitajte u službenom pozivu:
HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO „PLOČNO“ – POSUŠJE VAS
P O Z I V A
na Memorijalni skup planinara Ivica Plazonić – 2013, koji će se održati 19., 20. i 21.
srpnja 2013. godine u Masnoj Luci
Program okupljanja i uspona izgleda ovako:

19. srpanj – Petak
Dolazak planinara i gostiju, postavljenje kampa, prijava kod domaćina (bilo bi poželjno da se svi
predstavnici društava prijave na INFO PULTU koji će biti u središtu kampa na vidljivom mjestu).
Druženje u kampu uz obilazak okoline.
21. srpanj – Subota
06:00 – Ustajanje, kava i čaj, spremanje pred polazak
07:00 – Usponi na Pločno, Vilinac ili Vran (po želji)
16:00 – 17:00- povratak sa uspona
17:00 – Ručak (planinarski gulaš – HPD Pločno)
18:00 – Natjecanje u starim sportovima (bacanje kamena , potezanje klipa, konopac, greda …)
20:00 – Dodjela zahvalnica društvima i natjecateljima
20:30 – Druženje uz logorsku vatru, roštiljadu i točeno pivo po pristupačnim cijenama
22. srpanj – Nedjelja
10:00 – Sveta misa u Masnoj Luci
13:30 – Ručak (HPD-a Malačka)
15:00 – Spremanje kampa i pripreme za odlazak

Napomene:
Domaćini očekuju da se prilikom samog dolaska predstavnici društava prijave na INFO
PULTU, te da se prijave za turu na koju žele ići u subotu ujutro.
Planinari i gosti sa sobom trebaju ponijeti opremu za kampiranje (šator, vriću …), posebno
napominjemo one koji dolaze po prvi put da se čim padne mrak temperature spuštaju ispod 10 stupnjeva a pred zoru i do nule tako da se obrati pozornost prilikom nošenja odjeće.
U subotu se kreće organizirano na 3 vrha (Pločno, Vilinac i Vran), i na svakoj ruti će biti
osiguran vodič, pa stoga molimo sve koji se odluče na uspon da se prijave kod domaćina.
U subotu poslije silaska domaćin (HPD Pločno) će osigurati ručak za sve sudionike a u
nedjelju će suorganizator (HPD Malačka) također častiti sve sudionike ručkom.
 Za sva tri dana će biti osiguran roštilj i točeno pivo po pristupačnim cijenama.
U nadi da će i ovi susreti kao i proteklih godina proći u izuzetnom planinarskom ozračju, srdačno vas pozdravljamo!
Informacije:
063/381-801 – Željko markota