Pozdrav proljeću na Prokoškom jezeru
U nedjelju, 23.4.2014. godine, Planinarsko društvo “Vranica” iz Fojnice organizira pohod do Prokoškog jezera pod nazivom “Pozdrav proljeću” pa nas…
U nedjelju 16.3.2014. za građanstvo organiziramo izlet na Pelješac i uspon na njegov najviši vrh Sv. Iliju. Polazak je u 6:30 ispred stadiona Zrinjskog. Provozat ćemo se poluotokom Pelješcem, divnom putanjom od Stona do Orebića koja će nam naizmjenično otvarati vidike prema kopnu i prema otvorenom moru. Sam uspon kreće iz Orebića. Vremenska prognoza je dobra pa se nadamo da ćemo zajedno uživati u kristalnoj vedrini tog podneblja.