Projekcija filma “Uspon na Manaslu”

ManasluU subotu, 4.10.2014.god, u prostorijama HGSS-a Mostar s početkom u 18:30h, Milan Radović, član Kluba visokogoraca Crne Gore, održat će predavanje učesnicima ljetnog alpinističkog tečaja, u okviru kojeg će biti prikazan i film „Uspon na Manaslu“.
Ovo je prvi vikend ljetnog alpinističkog tečaja kojeg realizira HPD Prenj 1933 Mostar uz suradnju instruktora alpinizma i sportskog penjanja iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske i gosta predavača iz Crne gore.
Ovom prilikom želimo se zahvaliti na podršci HGSS-u Mostar i našem pokrovitelju Sportskom savezu Grada Mostara ( SSGM)  koji su nas podržali u realizaciji Ljetnog alpinističkog tečaja koji će doprinijeti popularizaciji  i razvoju ove vrste sporta kod mladih grada Mostara.
Svi zainteresirani za ovu tematiku su dobrodošli na projekciju zanimljivog filma u kojem će biti prikazan uspon na jedan od najtežih osamtisućnjaka na Himalaji.