Pridružite nam se!

Većina ljudi koji započinju planinariti obično već posjeduje neka iskustva i predodžbe o planinarstvu stečene na lakšim izletima u bliže planine. Kada čovjek dobije volju da se odlascima u prirodu posveti organiziranije i poželi upoznati nove ljude, najbolje je da se uključi u neko planinarsko društvo. Pristup u planinarska društva je slobodan i u većini slučajeva novi su članovi rado primljeni. Međutim, nije se svima lako uklopiti, budući da u društvima u pravilu već postoje formirane družine. No, nakon sudjelovanja na nekoliko društvenih sastanaka, a zatim i nekoliko izleta obično razlika između starih i novih članova nestaje.

U početku nije nužno nabaviti svu opremu. Oprema se nabavlja i upotpunjuje postupno, kao i planinarsko iskustvo.

Ukoliko imate želju pridružiti se našem društvu to možete učiniti u svako doba. Dobrodošli su svi ljudi dobre volje.

Učlaniti se možete svake srijede od 20 h na redovnom sastanku društva u prostorijama u Stjepana Radića 76b u Mostaru.

Iznos godišnje članarine: 30,00 KM (za studente i nezaposlene osobe 20,00 KM)

Sve ostale informacije o planinarskoj iskaznici, organiziranim izletima, planinarskoj školi i sl. možete dobiti upitom na e-mail društva info@hpd-prenj1933.ba ili kod predsjednika društva čije podatke možete pronaći ovdje.

Život nema reprizu!