Uplata članarine za tekuću godinu

clanarine-150x150Želimo vam skrenuti pozornost na plaćanje članarine za tekuću godinu, a koja je prema odlucu UO predviđena da se plati najkasnije do 31.03.2017. Nakon isteka navedenog datuma prošlogodišnji član koji ne plati članarinu ne smatra se više članom društva i nema prava i obveze predviđene statutom.
Kao što znate članarina je temeljni način financiranja društva i koristi se za primarne troškove održavanja planinarskih objekata, vozila društva i svih drugih minimalnih potreba kako bi društvo uopće moglo funkcionirati.
Članarina predstavlja minimum kojim svaki planinar daje svoj doprinos razvoju i radu svoje planinarske udruge, a zauzvrat dobija beneficije prilikom boravka u planinarskim objektima matičnog društva i šire, raznim popustima u prodavnicama planinarske opreme, te pri drugim uslugama koje društvo pruža.
Želimo da ovaj poziv shvatite kao podsjetnik kako biste u tekućoj godini platili članarinu i ostali punopravan član našeg društva.
Podsjećamo da je godišnja članarina za zaposlene 30 KM, a za ostale 20 KM. Ukoliko dva člana uže obitelji plate punu članarinu, svaki naredni samo plaća markicu u iznosu od 3 KM, te knjižicu ukoliko je novi član.
Srdačno vas pozdravljamo i radujemo se nastvaku druženja i zajedničkog planinarenja.