Trekking Challenge – Rezultati

117.5.2015. na veoma zahtjevnoj brdskoj stazi, koja se velikim svojim dijelom poklapa sa Japanskom stazom preko Planinice, brzinu ali i izdržljivost pokazalo je 27 parova: 18 parova u kategoriji muškarci i 9 parova u kategoriji mješovito/žene. Kao najbrži u kategoriji muških parova pobjedu su odnijeli Jasmin Pajević i Ante Živković s novim rekordom staze koji iznosi 1:22:08, drugo mjesto osvojili su Ruđer Bošković i Ivan Zec sa vremenom od 1:25:42, dok je treće mjesto pripalo prošlogodišnjem pobjedniku utrke Mati Ćuriću sa partnerom Franom Bakovićem 1:33:37. Mješovita kategorija nije bila ništa manje zanimljiva, a ovogodišnji pobjednici su članovi našeg planinarskog društva,  Ana Kežić i Branimir Arapović, sa vremenom od 1:42:13.  Drugo mjesto odnijeli su Širokobriježani Zora Crnjac i Ivan Matković s vremenom od 1:52:20, dok su treći kroz cilj prošli Miranda Cavelis, članica naše planinarske škole i Josip Drmać, također naš član,  voditelj planinarske škole, za 2:03:00.  Medalje, diplome i nagrade prvoplasiranim natjecateljima uručio je dr.sc. Žarko Bilić  koji nije krio zadovoljstvo realizacijom ove utrke koja malo pomalo postaje lijepa tradicija u sportskom životu Mostara. Konoba Goranci je za sve natjecatelje pripremila druženje i zajednički ručak a utrku su još uz organizatore podržali i Sportski savez Mostar, Prima sport, Šakota doo Čitluk, Miškić bus, Shift Mostar, Genel Mostar, X Fit, kao i medijski pokrovitelj Bljesak info.
Čestitamo pobjednicima i svima koji su na bilo koji način doprinijeli da utrka uspije!MC3
3-mjesovito
MC1