Škola skijanja

c315328339836aa8.jpgOve zime u terminu 24-25.01.2015.g.  HPD Prenj1933 Mostar u suradnji sa školom skijanja “Zovko” organizira malu školu skijanja za početnike, a noćenje je osigurano u planinarskom domu “Munika”. Sa renomiranim učiteljima skijanja iz ski škole “Zovko” će se raditi po tri sata u subotu i nedjelju na Maloj stazi. Broj učitelja skijanja koji će biti angažiran ovisi o broju kandidata, ali će se paziti da na jednog učitelja ide maksimalno pet učenika.
Predviđeni troškovi iznose:
Eventualno iznajmljivanje opreme(skije i pancerice): 10KM/danu za članove, a 15KM/danu za ostale.
Usluge učitelja skijanja: 20KM/danu za članove, a 30KM/danu za ostale.
Ski karta za malu stazu: 20KM/danu, a postoji mogućnost dobivanja grupnog popusta, ali o tome ćemo znati više na licu mjesta.
Noćenje u planinarskom domu Munika: 5KM/danu za članove društva, a 10KM/danu za ostale.
Željko Zovko voditelj ski škole garantira svim polaznicima da će se drugi dan na kraju škole sami spuštati niz malu stazu, a ukoliko neki polaznik škole ne dostigne  garantirani nivo skijaškog znanja ski škola mu neće biti naplaćena.
Prijava za školu treba sadržavati: ime i prezime, datum rođenja i broj cipela ukoliko će se iznajmljivati oprema.
Ukoliko polaznici budu zainteresirani ski škola se pod istim uvjetima može organizirati i naredni vikend, a polaznici će biti pravovremeno obaviješteni.
Sve prijave molimo poslati na e- mail: lukamandic@yahoo.com ili se osobno prijaviti u srijedu 21.01.2015 u 20:00 u prostorijama HGSS-a u Dubrovačkoj 6(kod Mostarke), kada svi prijavljeni trebaju doći i donijeti akontaciju u iznosu od 30KM(troškovi akontacije su uključeni u cijenu škole) i ne vraćaju se u slučaju odustajanja kandidata.
Svi oni koji žele postati članovi HPD Prenj1933 Mostar to mogu učiniti svale srijede u 20:00 u prostorijama HGSS-a u Dubrovačkoj 6(kod Mostarke).
zovko ski mala staza