Počeli radovi na Munici

M1“Rješenja koja ne štete okolišu za planinarsku kuću Munika na planini Čvrsnici” naziv je projekta koji provodi HPD Prenj 1933 Mostar.  Realizacijom projekta će se omogućiti korištenje obnovljivih izvora energije (solarni paneli), te izgradnja neophodnih ekoloških rješenja koje ne štete okolišu i koja će doprinijeti poboljšanju kvalitete smještajnih kapaciteta planinarske kuće Munike i idu u smjeru održivog razvoja turizma na planini Čvrsnici. Jučer 7.12.2015. u sklopu navedenog projekta je izvršena montaža solrnih panela na planinarskoj kući Munici. Hvala svim članovima društva koji su pomogli u instalaciji panela.
Projekt je implementiran unutar projekta Via Dinarica: platforma za održivi razvoj turizma i lokalni ekonomski rast, koji financiraju USAID i UNDP.
[Best_Wordpress_Gallery id=”31″ gal_title=”Solarni paneli na Munici – prvi dio”]