Izvješće sa redovne godišnje skupštine

skup1Dana 09.06.2016. u prostorijama HGSS Mostar održana je redovna izvještajna skupština našeg društva.
Nakon usvajanja dnevnog reda od strane većine članova društva podneseno je izvješće o radu za proteklu godinu od strane predsjednika društva Miroslava Mihalja, a potom  i okvirni plan rada za narednu godinu sa primarnim smjernicama.
U izvješću je između ostaloga konstatirano je da je duštvo imalo značajan broj društvenih izleta, pohoda u strana gorja, tečajeva i obuka, te evidentno povećanje broja mladih članova.
Finacijsko izvješće za proteklu godinu podnijela je tajnica društva i knjigovođa Ana Ćorić, a u istome je konastatirano pozitivno poslovanje i značajana ulaganja u objekte društva, te  manifestacije i tečajeve.
Sva izvješća su prihvaćena od prisutnih članove skupštine.
Na skupštini je u ime društva izražena zahvalnost i pohvala svim članovima koji su neumorno radili i bili aktivni u protekloj godini, a posebno je za doprinos društvu istaknuta članica Dragica Lupić.
Skupština je završena, po dobrom običaju, prigodnom zakuskom za sve prisutne.
skup2unspecified