Izlet na Troglav

TroglavVrh

HPD PRENJ 1933 MOSTAR
u suradnji sa Stanicom planinarskih vodiča Mostar organizira jednodnevni izlet na Troglav,  najviši vrh Dinare (1913 mnv). Troglav se nalazi u sjeverozapadnom dijelu općine Livno.
Planinarit ćemo stazom koja je  umjereno zahtjevna i markirana, a do vrha se hoda cca 3 sata.
Potrebno je imati standardnu planinarsku opremu, te ponijeti sa sobom dovoljno vode za piće. Hrana je iz ruksaka.
Polazak je 11.09.2016. godine u 5.30 h ispred stadiona Zrinjskog (sjeverni ulaz). U ovisnosti od broja prijava, ići ćemo osobnim vozilima ili eventualno kombijem Društva.
Okvirna cijena izleta s uračunatim troškovima organizacije i prijevoza  za članove planinarskih društava je 20 KM, a za one koji nisu članovi 25 KM.
Voditelj izleta je Branimir Arapović (mob: 063/349 558) kojemu se možete javiti za prijavu i dodatne informacije o izletu.