Izlet na Troglav 1913 mnv

HPD PRENJ 1933 MOSTAR u suradnji sa Stanicom planinarskih vodiča Mostar organizira jednodnevni izlet na Troglav,  najviši vrh Dinare (1913 mnv).

Troglav se nalazi u sjeverozapadnom dijelu općine Livno.
Planinarit ćemo stazom koja je  umjereno zahtjevna i markirana, a do vrha se hoda cca 3 sata. Sa vrha Troglav pružaju se prelijepi pogledi na livanjsko polje, dalmatinsko zaleđe, te planine u okruženju Livna i Bosanskog Grahova.
Potrebno je imati standardnu planinarsku opremu, te ponijeti sa sobom dovoljno vode za piće. Hrana je iz ruksaka.
Polazak je 27.08.2017. godine (nedjelja) u 6.00 h ispred stadiona Zrinjskog (sjeverni ulaz).
Prevoz će biti organiziran kombijem društva i osobnim autima.
Povratak je planiran u večernjim satima, a uz put ostane vremena i za piće.
Okvirna cijena izleta s uračunatim troškovima organizacije i prijevoza  za članove planinarskih društava je 20 KM, a za one koji nisu članovi 25 KM.
Voditelj izleta je Ivan Leženić (mob: 063/487 426) kojemu se možete javiti za prijavu i dodatne informacije o izletu.