Podrška Društvu

HPD Prenj 1933 je neprofitna udruga temeljena isključivo na volonterskom radu koja broji više od 400 aktivnih članova i koja se bavi promicanjem planinarstva u BiH, aktivnog i zdravog načina življenja te pruža podršku zaštiti prirode. Društvo svoje troškove djelovanja pokriva isključivo iz članarina i donacija.

Članovi ovog društva brinu se i za dvije planinarske kuće koje se nalaze na Bogodolu i Blidinju te održavaju prohodnim i čistim mnoge planinarske staze na Hercegovačkim planinama kao što su Velež, Prenj, Čvrsnica, Čabulja, Vran Planina, itd. Društvo isto tako organizira brojne izlete tokom godine za sve građane grada Mostara i sve ljude dobre volje kao i brojne tečajeve i planinarsku školu.

Novac od donacija isključivo se koristi za održavanje planinarskih objekata, organiziranje izleta, radnih akcije te promicanje djelovanja društva.

Predan i nesebičan rad društva i članova možete podržati donirajući bilo kakav oblik pomoći.

Donacije se uplaćuju na:

HPD Prenj 1933 Mostar

ID broj: 4227181000006
Broj transakcijskog računa: 5550000055323192 (Nova Banka)

HPD Prenj 1933 se unaprijed zahvaljuje svima onima koji se odazovu ovom pozivu.