Podrška društvu!

HPD PRENJ 1933 je neprofitna udruga temeljena isključivo na volonterskom radu koja broji više od 250 aktivnih članova i koja se bavi promicanjem planinarstva u BiH, aktivnog i zdravog načina življenja te pruža podršku zaštiti prirode. Društvo svoje troškove djelovanja pokriva isključivo iz članarina i donacija.

Članovi ovog društva brinu se i za dvije planinarske kuće koje se nalaze na Bogodolu i Blidinju te održavaju prohodnim i čistim mnoge planinarske staze na Hercegovačkim planinama kao što su Velež, Prenj, Čvrsnica, Čabulja, Vran Planina,… Društvo isto tako organizira brojne izlete tokom godine za sve građane grada Mostara i sve ljude dobre volje kao i brojne tečajeve i planinarsku školu..

Novac od donacija isključivo se koristi za održavanje planinarskih objekata, organiziranje izleta, radnih akcije te promicanje djelovanja društva.

Predan i nesebičan rad društva i članova možete podržati donirajući bilo kakav oblik pomoći.

Donacije se uplaćuju na:

HPD Prenj 1933 Mostar; ID broj: 4227181000006

Broj transakcijaskog računa: 3381002200385852 (UniCredit Banka)

Za pravne osobe memorandum zamolbe za donaciju mogu skinuti ovdje:

HPD Prenj 1933 se unaprijed zahvaljuje svima onima koji se odazovu ovom pozivu.

Život nema reprizu!