22.02.2015. – Zimski uspon na Vran

Vran1HPD Prenj 1933 Mostar i ove godine sudjeluje u tradicionalnom usponu na Vran (2074 m/nm) u povodu dana općine Jablanica, koji organizira PSD Vilinac iz Jablanice.
Svi učesnici pohoda moraju sa sobom imati adekvatnu odjeću i obuću za boravak u planini u zimskim uvjetima, presvlak (min. 2 para) hranu i vodu ((najmanje 1,5l)), te gamaše, dereze i cepin. Organizator pohoda – PSD Vilinac – za sve učesnike osigurava topli napitak nakon povratka sa uspona. Pohod će osiguravati članovi GSS Stanica Jablanica i za vrijeme pohoda obavezno je pridržavati se njihovih uputa.
Polazak: u nedjelju 22. 02. 2015. god. u 7 sati ispred stadiona.
Cijena prijevoza kombijem društva je 10KM za članove društva i 15KM za ostale (cijena formirana na bazi 9 putnika). Prijevoz privatnim vozilima regulirati međusobno.
Povratak je u popodnevnim satima.
Vodič: Zoran Bošnjak 063/525-155
vran