20-21.6.2015. – Dani Vranice

prokoskoU povodu već tradicionalnog okupljanja planinara pod nazivom “Dani Vranice “, koji za vikend 20-21.6.2015. organizira UP Raduša iz Uskoplja, naše društvo organizira izlet na planinu Vranicu. Pored programa koji nude domaćini i koji možete vidjeti na priloženoj slici, onima koji uvijek žele više nudimo avanturu obilaska svih vrhova Vranice viših od 2.000m, uživanje u njenoj ljepoti, te mogućnost upoznavanja raskoši i ljepote Prokoškog jezera. Prokoško jezero je jedno od najljepših jezera u Bosni i Hercegovini. Iako su mnogobrojne nekotrolirano građene vikendice prilično naškodile čistoći i ljepoti jezera i kompletnoj vizuri područja na kojem se jezero nalazi ono je još uvijek jedna od najvećih turističkih atrakcija u tom kraju koju vrijedi posjetiti.
Prijevoz kombijem i osobnim automobilima.
Polazak: 20.6.2015. u 6h ispred stadiona Zrinjskog.
Prijave i informacije, najkasnije do petka do podne 19.6.2015., na telefon broj 063/427-919 (Josipa)
Prijavljeni koji nisu članovi našeg društva plaćaju dodatnih 5 KM.
Vodiči: Darko i Josipa
Za nešto više  podataka o planini Vranici  kliknite ovdje.
Vranica